TARIFY PRO FIRMY

Za co platím?

Měsíční cena se skládá pouze z jedné složky a tou je cena za poskytovanou službu připojení k síti Internet. Neplatíte žádné poplatky "za servis a údržbu" ani za pronájem zařízení.

Za instalaci stanice (zařízení, antény) se platí jednorázový poplatek 1000Kč (826Kč bez DPH). Zařízení zůstává v našem vlastnictví, takže když nefunguje (což se maximálně snažíme, aby se nestávalo), je čistě na nás, abychom to dali do pořádku.

Pokud potřebujete vybudovat počítačovou síť uvnitř firmy, pak Vám s tím rádi pomůžeme.

Ceny za tarify a doplňkové služby naleznete taktéž v ceníku.

Počet počítačů ve firmě?

Firemní tarify jsou určeny především pro souběžnou práci několika počítačů s Internetem.

U každého tarifu stanovujeme maximální počet počítačů, které mohou využívat tuto službu. Jde nám především o dodržení kvality připojení. Pro vyšší počet počítačů uvnitř firmy je třeba zvolit jiné parametry služby, aby mohli uživatelé ve Vaší firmě pracovat s Internetem rychle a efektivně, aniž by se navzájem omezovali.

Limitování rychlosti

Narozdíl od ostatních poskytovatelů jsme zvolili jiný originální způsob limitování rychlosti, který je pro Vás výhodnější a je přizpůsoben potřebám typického uživatele Internetu.

Zavedením Rychlosti pro dlouhé přenosy, necháváme vždy část kapacity přípojky volnou pro prohlížení webových stránek. Díky tomu můžete zároveň stahovat a serfovat na stránkách bez znatelného zpomalení. Zakazování P2P sítí (torrent, magnet), limitování určitých serverů, skryté FUP a podobné techniky u nás nenajdete. Volíme jiný, férový a průhledný způsob limitování rychlosti.

ŽÁDNÉ DATOVÉ LIMITY, ŽÁDNÉ ČASOVÉ LIMITY NEBO PÁSMA - přístup k Internetu máte v tomto ohledu neomezený, 24 hodin denně, 365 dní v roce, kolik dat chcete.

Technický popis služeb

Pokud Vás zajímá detailní popis nabízených tarifů, zde jsou Vám k dispozici technické specifikace jednotlivých služeb:

Technická specifikace služby FIRMA SMALL

Technická specifikace služby FIRMA NORMAL

Technická specifikace služby FIRMA SUPER

Dostanu veřejnou IP adresu?

Ano, poskytujeme všem našim zákazníkům 1 veřejnou IP adresu zdarma.

Pokud máte zájem o přidělení více IP adres, je to možné po dohodě a zpoplatněno dle platného ceníku.

Jak to je s bezpečností?

Každé námi instalované zařízení u zákazníka má zapnutý tzv. NAT - překlad adres a firewall. Tato opatření Vás chrání nejen před možnými útoky z Internetu, ale taktéž před možnými útoky zevnitř sítě.

Vaše data jsou při přenosu vzduchem zašifrována, takže ikdyž každý útočník může odposlechnout přenos dat (ze vzduchu se tomu nelze vyhnout), nezjistí co je jejich obsahem a zůstanou tak bezpečná a nerozluštěná.

Ubytování Jeseníky | Jednoúčelové stroje - Karel Skipala | Internet Česká Třebová | Skupinové ubytování Jeseníky | Mentální kouč pro sportovce | ZŠ Rybník | MŠ Rybník