TARIFY PRO DOMÁCNOSTI

Za co platím?

Měsíční cena se skládá pouze z jedné složky a tou je cena za poskytovanou službu připojení k síti Internet. Neplatíte žádné poplatky "za servis a údržbu", ani za pronájem zařízení.

Za instalaci stanice (zařízení, antény) se platí jednorázový poplatek 1000Kč (826,45Kč bez DPH). Zařízení zůstává v našem vlastnictví, takže když nefunguje (což se maximálně snažíme, aby se nestávalo), je čistě na nás, abychom to dali do pořádku.

Ceny za tarify a doplňkové služby naleznete taktéž v ceníku.

Více počítačů v domácnosti

Máte doma více počítačů? Žádný problém! Tarify jsou nastaveny tak, aby se počítače uvnitř domácnosti vzájemně nerušily a nezpomalovaly si připojení. Už žádné hádání se o tom, "kdo to zase stahuje, že to jde tak pomalu"!

Domácí wifi síť, notebooky a chytré telefony

Pro připojení notebooků či chytrých telefonů bezdrátově v rámci domácnosti Vám nabízíme odzkoušený wifi router TP-LINK TL-WR841N za příznivou cenu 600Kč (495,87Kč bez DPH), včetně kompletního nastavení a otestování.

Wifi router disponuje dvěma anténami (technologie MIMO), díky tomu zajišťuje kvalitní signál i pro telefony a tablety, které mají oproti notebookům menší antény a horší příjem signálu.

Technický popis služeb

Pokud Vás zajímá detailní popis nabízených tarifů, zde jsou Vám k dispozici technické specifikace jednotlivých služeb:

Technická specifikace služby NENÁROČNÝ

Technická specifikace služby NORMAL

Technická specifikace služby SUPER

Dostanu veřejnou IP adresu?

Ano, poskytujeme všem našim zákazníkům 1 veřejnou IP adresu zdarma.

Připojení bytových domů

Pokud máte zájem o připojení bytového domu, případně části, neváhejte nás kontaktovat. Instalace rozvodů provádíme většinou zdarma, včetně instalací u jednotlivých zákazníků (bez instalačního poplatku). Společné zařízení pro příjem Internetu má přímé propojení na páteřní síť, a tedy ještě o něco lepší parametry, než klasické přípojky.

Jak to je s bezpečností?

Každé námi instalované zařízení u zákazníka má zapnutý tzv. NAT - překlad adres a firewall. Tato opatření Vás chrání nejen před možnými útoky z Internetu, ale taktéž před možnými útoky zevnitř sítě.

Vaše data jsou při přenosu vzduchem zašifrována, takže ikdyž každý útočník může odposlechnout přenos dat (ze vzduchu se tomu nelze vyhnout), nezjistí co je jejich obsahem a zůstanou tak bezpečná a nerozluštěná.

Ubytování Jeseníky | Jednoúčelové stroje - Karel Skipala | Internet Česká Třebová | Skupinové ubytování Jeseníky | Mentální kouč pro sportovce | ZŠ Rybník | MŠ Rybník