TARIFY PRO FIRMY (platnost od 1.1.2023)

Za co platím?

Měsíční cena se skládá pouze z jedné složky a tou je cena za poskytovanou službu připojení k síti Internet. Neplatíte žádné poplatky "za servis a údržbu", ani za pronájem zařízení.

Za instalaci stanice (zařízení, antény) se platí jednorázový poplatek 1000Kč (826,45Kč bez DPH). Zařízení zůstává v našem vlastnictví, veškerý případný servis je zdarma.

Ceny za tarify a doplňkové služby naleznete taktéž v ceníku.

Servis zdarma

Případný servis přípojky a řešení potíží provádíme vždy zdarma, nezávisle na příčině problému. Důležitý je pro nás výsledek - dobře fungující připojení a spokojený zákazník.

Firemní wifi síť, notebooky a chytré telefony

Pro připojení notebooků či chytrých telefonů bezdrátově v rámci firmy Vám nabízíme odzkoušené wifi routery TP-LINK TL-WR841N za příznivou cenu 600Kč (s DPH) a dvoupásmový wifi router TP-LINK C54 za cenu 900Kč (s DPH), včetně kompletního nastavení a otestování. Pro náročnější aplikace je možné využít i řešení s routery Mikrotik po konzultaci.

V rámci této ceny Vám provedeme návrh řešení wifi sítě (pokrytí), instalaci a nastavení. Případně provedeme zdarma konzultaci firemní sítě. Dobře fungující wifi síť je důležitým článkem správně fungujícího připojení.

Technický popis služeb

Pokud Vás zajímá detailní popis nabízených tarifů, zde je Vám k dispozici technická specifikace jednotlivých služeb:

Technická specifikace služeb

Veřejná IP adresa

Ano, poskytujeme všem našim zákazníkům 1 veřejnou IP adresu zdarma.